Apartamenty2023-05-13T22:16:08+00:00

Apartamenty w centrum Gdańska na wynajem

Każdy z dostępnych w naszej ofercie apartamentów w Gdańsku został zaprojektowany tak, by zaspokoić potrzeby Gości. Wszystkie zostały wyposażone w wysokiej klasy meble oraz następujące udogodnienia:

  • sprzęt AGD (lodówka, pralka, piekarnik, mikrofala, zastawa stołowa, niezbędne akcesoria kuchenne, czajnik, suszarka, żelazko, zestaw do parzenia kawy lub herbaty),
  • nowoczesne rozwiązania technologiczne i sprzęt RTV (2 telewizory: w salonie i sypialni, kablówka, wifi, Netflix),
  • elektroniczne klamki do drzwi wejściowych,
  • na życzenie Gości: łóżeczko turystyczne, krzesełko do karmienia i wanienkę do kąpieli.

Oferowane apartamenty na wynajem mogą zainteresować zarówno Gości podróżujących służbowo, jak i poszukujących funkcjonalnego mieszkania na wynajem na weekend. To wymarzona oferta również dla tych z Państwa, którzy planują spędzenie urlopu w Gdańsku bądź dla rodzin z małymi dziećmi.

Apartamenty w strategicznych punktach Gdańska

Staramy się maksymalnie dopasować lokalizację naszych nieruchomości na wynajem do potrzeb Gości. Dlatego zapewniamy noclegi o wysokim standardzie w strategicznych punktach Gdańska, oddając do ich dyspozycji m.in.:

  • apartamenty na ul. Długiej,
  • apartamenty na Starym Mieście,
  • apartamenty na Wyspie Spichrzów.

Uproszczona procedura wynajmu sprawia, że pobyt w naszych apartamentach przebiega, od pierwszych chwil, bez zbędnych formalności. Przekazywane drogą elektroniczną kody wejściowe niwelują potrzebę meldunku czy konieczności przekazywania kluczy.

Wybierz swój apartament

Standard polecanych naszym Gościom apartamentów jest wprost proporcjonalnie wysoki do historycznego miejsca, w którym się znajdują. Odpowiednim wystrojem i wyposażeniem zadbaliśmy również o to, by mogli się oni czuć w naszych mieszkaniach na wynajem tak swobodnie jak we własnym domu.